Reference

Paní Alici jsem vyhledala především proto, že jsem nebyla ve svém životě spokojená. Zaujala mě metoda Emočních rovnic k práci se svým podvědomím. Hledala jsem samu sebe, svoje sebevědomí a životní naplnění. O osobní rozvoj jsem se zajímala už předtím, ale neuměla jsem načtené rady a techniky sama na sebe použít a změnit svůj život k lepšímu. Paní Alice mi pomáhá dívat se na různé situace v mém životě novým, nezaujatým pohledem a dodává mi odvahu najít svoji životní cestu a především žít život podle svých představ. Při sezeních cítím velkou podporu, empatii, pochopení a žádné souzení nebo posuzování. Na konzultace se vždy těším, díky pomoci paní Alice a práci sama na sobě se mi daří postupně nacházet svoje sebevědomí a měnit svůj život k lepšímu. Děkuji za všechno!

Katka B.

 

Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování paní Alici Benešové. Vyhledala jsem její pomoc ve chvíli, když jsem zjistila, že nežiji život sama za sebe. Mé nízké sebevědomí mne limitovalo ve všech vztazích. Cítila jsem vnitřní napětí, úzkosti a velkou potřebu vše ZMĚNIT. Po několika terapiích znovu nacházím svoji přirozenost, SÍLU a stabilitu. Krůček po krůčku...
V mých očích jste Alice člověk na správném místě a velký profesionál. Používáte různé terapeutické techniky a hlavně dokážete přesně vystihnout to nejdůležitější a poradit jak dál. Jste laskavá, chápající a empatická bytost. Jste můj průvodce a já si Vás velice vážím.

Jana L.

 

Sezení s vámi mi velmi pomohla, jste pro mě „Jednička“ co se týče empatie a naslouchání druhým. Děkuji, že jste.

S úctou Karel H.Paní Alici jsem vyhledala v období svého rozchodu a následně rozvodu s manželem, provedla mě velmi citlivě tímto obdobím a během pár sezení mi pomohla překonat strachy a obavy z budoucnosti. Alici vám mohu jen doporučit.

S úctou Kamila

 

Paní Alice mi pomohla rozpoznat má negativní přesvědčení ohledně rodinných vztahů, odkud pocházejí a společně jsme na nich zapracovaly. Vztahy s mými nejbližšími jsou teď mnohem radostnější.

Děkuji velmi, Petra

 

Milá Alice, moc vám děkuji za společné sezení, přineslo mi velkou úlevu, pracuji na svých emočních rovnicích a začínám měnit to, co mě tak dlouho trápilo.

Aneta N.

 

Drahá Alice, chci Vám touto cestou moc poděkovat za všechno, co pro mě děláte. Díky vaší pomoci jsem se pohnula z místa a cítím se mnohem lépe. Vím, že na sobě ještě musím pracovat, ale už chápu, že jdu po cestě, všechno nejde hned, ale už teď jsem mnohem dál, než jsem byla před 2 měsíci, kdy jsem měla tu čest Vás poznat. Moc Vám děkuji za to, co nejen pro mě, děláte.

Iva

 


Aličko, stále mám v hlavě, jak Vám mám poděkovat za to, co jste pro mě udělala. Připadám si jako jiný člověk. Je mi stále záhadou jak je možné, že ta změna přišla tak rychle. Vždyt jsem se trápila, užírala bez jakéhokoliv zájmu o cokoliv (vyjma vnoučat)téměř 2 roky. Setkání s Vámi mě nastartovalo k jinému smýšlení. Mám stále nové a nové nápady, jak si vylepšit život, úprava bytu, zahrady, cestování,... Ještě jednou velké díky Vám

Eva

 

 

Paní Alici jsem vyhledala proto, že mě tížila moje samota a to, že se mi nedařilo najít toho správného partnera. Zpracovaly jsme spolu všechna má negativní nastavení ohledně vztahů a mužů a s radostí píšu, že se v mém životě objevil nový muž a já jen zářím štěstím.

Alice, děkuji vám.

Irena L.Po terapii u Alice se cítím vždy skvěle, ale hlavně měním svůj život a realizuji kroky, ke kterým jsem se odhodlávala velmi dlouho.

Alici vám doporučuji.

Jiřina B.

U Alice Benešové jsem byla na několika sezeních. Pracovala se mnou pomocí terapeutického rozhovoru a s použitím metody EFT. V minulosti jsem již pár terapeutů navštívila, takže mám rozhodně s kým srovnávat.  Já jsem poměrně uzavřený člověk, ale na mých sezeních u Alice jsem byla sama sebou překvapená, do jaké míry jsem se byla schopna a ochotna se jí otevřít.  Díky tomu jsem si s její pomocí dokázala „ošetřit“ několik bolestivých zranění z dětství. Alice je mimořádně empatická a citlivá. Svou práci dělá s láskou a zároveň pokorou. Takže pokud Vás cokoliv trápí, neváhejte, lepší terapeutku stěží najdete.

Kateřina M.Milá Alice, navštívila jsem vás kvůli problémům v komunikaci na pracovišti a díky našim společným konzultacím a postupné práci na mém sebevědomí se mi teď začaly proměňovat jak vztahy pracovní, tak i osobní, jsem teď mnohem veselejší a přitahuju nové úžasné lidi do svého života. Děkuji.

Romana V.


Alice, ráda bych Ti touto cestou poděkovala za tvé cenné rady, laskavý přístup a porozumění. Je až k neuvěření, jak se dokáže život proměnit díky uvědomění si některých věcí a práci na svých emočních nastaveních. Pomohla jsi mi změnit můj postoj k mužům a nastartovat tak nový partnerský vztah, na který jsem tak dlouho čekala, a v kterém jsem nyní velmi šťastná. Začátky nebyly snadné, ale díky tvé pomoci, podpoře a zájmu jsem vše zvládla a dnes už bych nevolila jinak. Doufám, že se Ti bude dál dařit projasňovat životy lidí. Ještě jednou – děkuji!

Denisa N.